همین الان تایم خود را رزرو کنید


رزرو آنلاین

نیل دایت

با ارائه خدمات تخصصی تغذیه و رژیم درمانی از جمله رژیم غذایی و آنالیز بدن و دستگاهای لاغری موضعی و لیزر موهای زائد در تمام روزهای هفته از ساعت 9:30 تا 21 در خدمت مراجعین می‌باشد.


درباره ما


متخصصین مجرب

نیل دایت با ارائه خدمات تغذیه و رژیم درمانی از جمله رژیم غذایی برای کاهش و افزایش وزن ،رژیم ورزشی ،بارداری ،شیردهی و ….
آنالیز بدن توسط دستگاه inbody و دستگاهای لاغری موضعی ( کویتیشن و آراف ) ، کربوکسی ترا‌پی ، مزوتراپی لاغری ، مزو تراپی مو‌ ، مزمیکرونیدلینگ و لیزر موهای زائد در تمام روزهای هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸عصر در خدمت مراجعین محترم می‌باشد.


تماس با ما

خدمات نیل دایت

با خدمات ما بیشتر آشنا شوید

رژیم درمانی

بهترین روش درمان اضافه وزن و چاقی مراجعه به متخصص تغذیه خوب و دریافت یک رژیم غذایی مناسب می باشد.

رژیم درمانی در واقع شامل مواردی همچون اصلاح رژیم غذایی و تغییر در فعالیت های بدنی و رفتار درمانی می باشد.

آنالیز بدن ( inbody 370 s )

دستگاه های آنالایزر بدن کمپانی InBody تنها دستگاه هایی در دنیا هستند که قادرند اندازه محیط دور اندام های مختلف بدن (شامل اندازه محیط دور بازوها، ران ها، سینه، باسن، شکم و گردن) را با دقت فوق العاده بالا ارائه نمایند

دستگاه های لاغری موضعی

بهترین روش درمان اضافه وزن و چاقی مراجعه به متخصص تغذیه خوب و دریافت یک رژیم غذایی مناسب می باشد.

رژیم درمانی در واقع شامل مواردی همچون اصلاح رژیم غذایی و تغییر در فعالیت های بدنی و رفتار درمانی می باشد.

مزوتراپی لاغری و رفع سلولیت

مزوتراپی فرمول مخصوصی برای کاهش چربی در سلولیت است همچنین جهت بهبود گردش خون و صاف و هموار ساختن پوست به کار می‌برد. مزوتراپی می‌تواند سلولیت را در هر قسمتی از بدن درمان کند.

مزوتراپی رفع غب غب

رفع غبغب توسط دستگاه آراف به واسطه عملکرد لاغری موضعی این دستگاه انجام می‌گیرد ،در صورتی که همراه با مزوتراپی غبغب و یا کاهش وزن باشد تاثیر آن دو چندان و فوق العاده خواهد بود،این عمل به نمایان شدن هر چه بهتر زاویه فک و بهتر شدن استایل صورت کمک می‌کند.

مزو‌ تراپی موی سر

مزوتراپی در اصل یک روش درمانی جایگزین است که برای درمان ریزش مو با الگوهای مردانه و زنانه به کار می‌رود. اثربخشی این روش از طریق تنظیم مقدار عوامل رشد، پروتئین‌ها و ویتامین‌ها در پوست سر بیمارانی است که دچار ریزش مو شده‌اند.

مزو میکرونیدلینگ

روش مزو میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست به طورحیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می گردد. میکرونیدل دستگاهی برای نیدلینگ عمودی پوست است که تأثیری شاید هم مرتبه با لیزر و قابل مقایسه با پیلینگ شیمیایی دارد.

جوان سازی صورت

تکنیک‌های بسیاری برای کشیدن پوست و رفع چین و چروک توصیه می‌شود؛ از کرم‌های موضعی گرفته تا جراحی و لیفتینگ صورت! برای درمان ابتدا باید به نیل دایت مراجعه کنید تا دلیل چین و چروک مشخص شود.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی می‌تواند به بهبود انعطاف‌پذیری، افزایش خونرسانی، محو کردن چین و چروک‌ها، تحریک کلاژن سازی و از بین بردن چربی‌های موضعی پوست کمک کند.

ویزیت و کنترل بیماران دیابتی و فشار خون

اگر شما نیز یک فردی چاق و کم تحرک هستین دیر یا زود به فشار خون و دیابت مبتلا خواهید شد ، برای در امان ماندن از این نوع بیماری ها می توانید با دستورات و بشقاب های رژیمی وزن خود را کاهش دهید.

ایجاد پرونده الکترونیک تحت عنوان پزشک خانواده

نیازی به گفتن نیست ، مرکز تغذیه نیل دایت با بیش از چندین سال سابقه در خدمات آماده همکاری به عنوان پزشک خانواده شما می باشد .

بازگشت به بالا
https://www.miamiapparelsshop.com/